Την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2024 οι ωφελούμενοι του Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” με τους εκπαιδευτές, τους βρέθηκαν σε γνωστή ταβέρνα στο Αγρίνιο, προκειμένου να γευματίσουν όλοι ...
Την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2024 οι ωφελούμενοι του Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” με τους εκπαιδευτές, τους βρέθηκαν σε γνωστή ταβέρνα στο Αγρίνιο, προκειμένου να γευματίσουν όλοι μαζί πριν τις διακοπές του ...
Την Παρασκευή 14-6-2024 πραγματοποιήθηκε η μακρινή εκδρομή του Συλλόγου Α.μεΑ.-Γονέων και Φίλων ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ΄΄ στα μαγευτικά τοπία της Ορεινής Κορινθίας. Ωφελούμενοι, γονείς και φίλοι του Συλλόγου ξεκινήσαμε νωρίς το πρωί με ...
Την Δευτέρα 10/6/2024 μας επισκέφτηκαν στο Κέντρο μας σπουδαστές του τμήματος «Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων» της ΣΑΕΚ Αγρινίου, μαζί με την εκπαιδεύτρια τους κ. Χριστοδούλου Πηνιώ. Ενημερώθηκαν για την ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ΄΄, την πορεία ...
Την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2024 οι ωφελούμενοι του Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” με τους εκπαιδευτές, τους βρέθηκαν σε γνωστή ταβέρνα στο Αγρίνιο, προκειμένου να γευματίσουν όλοι ...
Την Παρασκευή 14-6-2024 πραγματοποιήθηκε η μακρινή εκδρομή του Συλλόγου Α.μεΑ.-Γονέων και Φίλων ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ΄΄ στα μαγευτικά τοπία της Ορεινής Κορινθίας. Ωφελούμενοι, γονείς και φίλοι του Συλλόγου ...
Την Δευτέρα 10/6/2024 μας επισκέφτηκαν στο Κέντρο μας σπουδαστές του τμήματος «Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων» της ΣΑΕΚ Αγρινίου, μαζί με την εκπαιδεύτρια τους κ. Χριστοδούλου Πηνιώ. Ενημερώθηκαν ...
Την Τετάρτη 5/6/2024 και ώρα 19:30 πραγματοποιήθηκε στον κινηματογράφο« Ελληνίς» η τελετή λήξης των χορευτικών τμημάτων του Δήμου Αγρινίου. Για άλλη μία χρονιά συμμετείχε και ...
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος που γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 5 Ιουνίου μιλήσαμε σήμερα με τους ωφελουμένους για το πόσο σημαντική είναι η προστασία ...
Την Τρίτη 28/05/2024 μας επισκέφτηκαν στη Δομή οι σπουδαστές του τμήματος: ΄΄ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ-ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ΄΄ της Σ.Α.Ε.Κ. Αγρινίου, συνοδευόμενοι από τις εκπαιδεύτριες τους κ. Καλογεράκη Κων/να ...
Την Παρασκευή 31 Μαίου 2024 μας επισκέφτηκε στο Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ”, επί της οδού Βαλτινού & Μεσολογγίου στο Αγρίνιο, ο Πρόεδρος της Εθνικής Συνομοσπονδίας Ατόμων ...
Την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2024 οι ωφελούμενοι του Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” με τους εκπαιδευτές, τους βρέθηκαν σε γνωστή ταβέρνα στο Αγρίνιο, προκειμένου να ...
Την Παρασκευή 14-6-2024 πραγματοποιήθηκε η μακρινή εκδρομή του Συλλόγου Α.μεΑ.-Γονέων και Φίλων ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ΄΄ στα μαγευτικά τοπία της Ορεινής Κορινθίας. Ωφελούμενοι, γονείς και φίλοι ...
Την Δευτέρα 10/6/2024 μας επισκέφτηκαν στο Κέντρο μας σπουδαστές του τμήματος «Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων» της ΣΑΕΚ Αγρινίου, μαζί με την εκπαιδεύτρια τους κ. Χριστοδούλου ...
Την Τετάρτη 5/6/2024 και ώρα 19:30 πραγματοποιήθηκε στον κινηματογράφο« Ελληνίς» η τελετή λήξης των χορευτικών τμημάτων του Δήμου Αγρινίου. Για άλλη μία χρονιά ...
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος που γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 5 Ιουνίου μιλήσαμε σήμερα με τους ωφελουμένους για το πόσο σημαντική είναι ...
Την Τρίτη 28/05/2024 μας επισκέφτηκαν στη Δομή οι σπουδαστές του τμήματος: ΄΄ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ-ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ΄΄ της Σ.Α.Ε.Κ. Αγρινίου, συνοδευόμενοι από τις εκπαιδεύτριες τους κ. ...
Την Παρασκευή 31 Μαίου 2024 μας επισκέφτηκε στο Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ”, επί της οδού Βαλτινού & Μεσολογγίου στο Αγρίνιο, ο Πρόεδρος της Εθνικής ...
Την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2024 οι ωφελούμενοι του Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” με τους εκπαιδευτές, τους βρέθηκαν σε γνωστή ταβέρνα στο Αγρίνιο, προκειμένου να ...
Την Παρασκευή 14-6-2024 πραγματοποιήθηκε η μακρινή εκδρομή του Συλλόγου Α.μεΑ.-Γονέων και Φίλων ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ΄΄ στα μαγευτικά τοπία της Ορεινής Κορινθίας. Ωφελούμενοι, γονείς και φίλοι ...
Την Δευτέρα 10/6/2024 μας επισκέφτηκαν στο Κέντρο μας σπουδαστές του τμήματος «Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων» της ΣΑΕΚ Αγρινίου, μαζί με την εκπαιδεύτρια τους κ. Χριστοδούλου ...
Την Τετάρτη 5/6/2024 και ώρα 19:30 πραγματοποιήθηκε στον κινηματογράφο« Ελληνίς» η τελετή λήξης των χορευτικών τμημάτων του Δήμου Αγρινίου. Για άλλη μία χρονιά ...
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος που γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 5 Ιουνίου μιλήσαμε σήμερα με τους ωφελουμένους για το πόσο σημαντική είναι ...
Την Τρίτη 28/05/2024 μας επισκέφτηκαν στη Δομή οι σπουδαστές του τμήματος: ΄΄ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ-ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ΄΄ της Σ.Α.Ε.Κ. Αγρινίου, συνοδευόμενοι από τις εκπαιδεύτριες τους κ. ...
Την Παρασκευή 31 Μαίου 2024 μας επισκέφτηκε στο Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ”, επί της οδού Βαλτινού & Μεσολογγίου στο Αγρίνιο, ο Πρόεδρος της Εθνικής ...
Την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2024 οι ωφελούμενοι του Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” με τους εκπαιδευτές, τους βρέθηκαν σε γνωστή ταβέρνα στο Αγρίνιο, προκειμένου να ...
Την Παρασκευή 14-6-2024 πραγματοποιήθηκε η μακρινή εκδρομή του Συλλόγου Α.μεΑ.-Γονέων και Φίλων ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ΄΄ στα μαγευτικά τοπία της Ορεινής Κορινθίας. Ωφελούμενοι, γονείς και φίλοι ...
Την Δευτέρα 10/6/2024 μας επισκέφτηκαν στο Κέντρο μας σπουδαστές του τμήματος «Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων» της ΣΑΕΚ Αγρινίου, μαζί με την εκπαιδεύτρια τους κ. Χριστοδούλου ...
Την Τετάρτη 5/6/2024 και ώρα 19:30 πραγματοποιήθηκε στον κινηματογράφο« Ελληνίς» η τελετή λήξης των χορευτικών τμημάτων του Δήμου Αγρινίου. Για άλλη μία χρονιά ...
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος που γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 5 Ιουνίου μιλήσαμε σήμερα με τους ωφελουμένους για το πόσο σημαντική είναι ...
Την Τρίτη 28/05/2024 μας επισκέφτηκαν στη Δομή οι σπουδαστές του τμήματος: ΄΄ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ-ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ΄΄ της Σ.Α.Ε.Κ. Αγρινίου, συνοδευόμενοι από τις εκπαιδεύτριες τους κ. ...
Την Παρασκευή 31 Μαίου 2024 μας επισκέφτηκε στο Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ”, επί της οδού Βαλτινού & Μεσολογγίου στο Αγρίνιο, ο Πρόεδρος της Εθνικής ...
Την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2024 οι ωφελούμενοι του Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ” με τους εκπαιδευτές, τους βρέθηκαν σε γνωστή ταβέρνα στο Αγρίνιο, προκειμένου να ...
Την Παρασκευή 14-6-2024 πραγματοποιήθηκε η μακρινή εκδρομή του Συλλόγου Α.μεΑ.-Γονέων και Φίλων ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ΄΄ στα μαγευτικά τοπία της Ορεινής Κορινθίας. Ωφελούμενοι, γονείς και φίλοι ...
Την Δευτέρα 10/6/2024 μας επισκέφτηκαν στο Κέντρο μας σπουδαστές του τμήματος «Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων» της ΣΑΕΚ Αγρινίου, μαζί με την εκπαιδεύτρια τους κ. Χριστοδούλου ...
Την Τετάρτη 5/6/2024 και ώρα 19:30 πραγματοποιήθηκε στον κινηματογράφο« Ελληνίς» η τελετή λήξης των χορευτικών τμημάτων του Δήμου Αγρινίου. Για άλλη μία χρονιά ...
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος που γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 5 Ιουνίου μιλήσαμε σήμερα με τους ωφελουμένους για το πόσο σημαντική είναι ...
Την Τρίτη 28/05/2024 μας επισκέφτηκαν στη Δομή οι σπουδαστές του τμήματος: ΄΄ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ-ΓΕΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ΄΄ της Σ.Α.Ε.Κ. Αγρινίου, συνοδευόμενοι από τις εκπαιδεύτριες τους κ. ...
Την Παρασκευή 31 Μαίου 2024 μας επισκέφτηκε στο Κ.Δ.Η.Φ. Α.μεΑ. ”ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ”, επί της οδού Βαλτινού & Μεσολογγίου στο Αγρίνιο, ο Πρόεδρος της Εθνικής ...