δραστηριοτητες ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΣ!! By iliaxtida iliaxtida 29 Μαρτίου, 202498 views ShareTweetGoogle +Pin it 0 Στην Ηλιαχτίδα μας γιορτάσαμε τα γενέθλια της Κων/νας μας όπως εμείς ξέρουμε! Με πολύ κέφι και χορό αλλά και πλούσια κεράσματα από την μαμά της!! Πολλές πολλές ευχές από όλους μας για υγεία και ευτυχισμένες στιγμές!!!
Ανακοίνωση Ε.Σ.Α.μεΑ.: ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΚΥΑ ΚΑΙ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΓΚΥΚΛΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗ ΔΕΛΤΙΩΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ Α.μεΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2024
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΩΝ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑΣ΄΄!! 7 Ιουνίου, 2024
Comments