Uncategorised Χρόνια πολλά Γιώργο!!! By iliaxtida iliaxtida 7 Νοεμβρίου, 2022212 views ShareTweetGoogle +Pin it 0 Για άλλη μία χρονιά, γιορτάσαμε όλοι μαζί στο Κέντρο τα γενέθλια του αγαπημένου μας Γιώργου! Πολύχρονος!!! Υγεία, αγάπη και πολλές ευτυχισμένες στιγμές!!! Και του χρόνου!
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΩΝ ΧΟΡΕΥΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΄΄ΗΛΙΑΧΤΙΔΑΣ΄΄!! 7 Ιουνίου, 2024
Comments